Spelschema UEFA Conference League 2024/2025

Kommande matcher

2024-07-23

  1. BallkaniHamrun Spartans
    18:00Zahir Pajaziti StadiumPodujevë
  2. FC Differdange 03FC Ordabasy
    19:00Stade du ThillenbergDifferdange
  3. VirtusFC Flora
    21:00San Marino StadiumSerravalle

2024-07-24

  1. FK StrugaFC Pyunik
    17:00Biljanini IzvoriOhrid
  2. Riga FCSlask Wroclaw
    19:00Stadionas SkontoRiga
  3. Dinamo BatumiDecic
    21:00Adjarabet ArenaBatumi
  4. AEKInter Club d’Escaldes
    21:00OPAP ArenaAten
  5. CliftonvilleAuda Riga
    19:45SolitudeBelfast

2024-07-25

  1. KuPSTromsø IL
    18:00Väre AreenaKuopio
  2. Zira FKDAC Dunajská Streda
    19:30Zira StadiumBaku
  3. Sumqayit FKMOL Fehérvár FC
    20:00Kapital Bank ArenaSumqayit
  4. IlvesAustria Wien
    19:00Ratinan StadionTammerfors
  5. FCB MagpiesFC Köpenhamn
    18:00Europa Point StadiumGibraltar
  6. Zalgiris VilniusPafos FC
    19:00LFF StadiumVilnius
  7. FK Mladá BoleslavFK TransINVEST
    18:00Lokotrans ArénaMladá Boleslav
  8. FC NoahSliema Wanderers
    20:00Abovyan StadiumAbovyan
  9. FC Iberia 1999Partizani
    20:00Mikheil Meskhi StadiumTbilisi
  10. MilsamiFC Astana
    19:00CSR OrheiOrhei
  11. Go Ahead EaglesSK Brann
    18:30De AdelaarshorstDeventer
  12. Omonia NicosiaTorpedo Kutaisi
    19:30GSP StadiumNicosia
  13. ZimbruFC Ararat-Armenia
    19:45Stadionul ZimbruChisinau
  14. Olimpija LjubljanaPolissya Zhytomyr
    19:00Stadion StožiceLjubljana
  15. SC Dnipro-1Puskás Akadémia FC
    19:00Košická futbalová arénaKošice
  16. Djurgårdens IFProgrès Niederkorn
    19:00Tele2 ArenaStockholm
  17. F91 DiddelengBK Häcken
    19:00Stade Jos NosbaumDudelange
  18. Hapoel Beer ShevaCherno More Varna
    20:00Gradski Lovech StadiumLovech
  19. FlorianaVitória Guimarães
    19:00Centenary StadiumTa’ Qali
  20. Baník OstravaFC Urartu
    19:00Mestský stadionOstrava
  21. FC ZürichShelbourne
    19:00LetzigrundZürich
  22. BröndbyLlapi
    19:00Brøndby StadionBrøndby
  23. Paksi FCAEK Larnaca
    19:00Paksi FC StadiumPaks
  24. Maccabi HaifaSabah FK
    19:15Várkert SportpályaKisvárda
  25. CSKA 1948 SofiaBuducnost
    20:30Bistritsa StadiumBistritsa
  26. CFR 1907 ClujNeman Grodno
    20:30Stadionul Dr. Constantin RadulescuCluj-Napoca
  27. Istanbul BasaksehirLa Fiorita
    20:45Basaksehir Fatih Terim StadyumuIstanbul
  28. NK OsijekFCI Levadia Tallinn
    20:00Opus ArenaOsijek
  29. KAA GentVíkingur
    20:00Planet Group ArenaGent
  30. StjarnanPaide Linnameeskond
    18:00Samsung völlurinnGarðabær
  31. FC Sankt GallenFC Tobol
    20:00KybunparkSankt Gallen
  32. Radnicki KragujevacMornar
    20:00Cika Daca StadiumKragujevac
  33. NK MariborUniversitatea Craiova
    20:15Ljudski vrtMaribor
  34. Víkingur ReykjavíkEgnatia
    18:45Víkingsvöllur StadiumReykjavík
  35. ValurSt. Mirren
    18:45OrigovöllurinnReykjavík
  36. St. Patrick’s AthleticFC Vaduz
    19:45Richmond ParkDublin
  37. Legia WarszawaCaernarfon Town
    20:45Wojska PolskiegoWarszawa
  38. Hajduk SplitHB
    21:00Stadion PoljudSplit
  39. HSK ZrinjskiNK Bravo
    21:00Bijeli Brijeg StadiumMostar
  40. FK SarajevoSpartak Trnava
    21:00Asim Ferhatovic HaseSarajevo
  41. BreiðablikDrita
    19:15KopavogsvollurKópavogur

Spelschema UEFA Conference League

2024-07-10 Kvalomgång 1

  1. Velez MostarInter Club d’Escaldes1-1 (0-1)
    20:00GrbavicaSarajevo
  2. Auda RigaB36 Tórshavn2-0 (1-0)
    22:00Stadionas SkontoRiga

2024-07-11 Kvalomgång 1

  1. FA SiauliaiFCI Levadia Tallinn0-2 (0-2)
    18:00Savivaldybe StadiumŠiauliai
  2. MalishevaBuducnost1-0 (0-0)
    17:00Zahir Pajaziti StadiumPodujevë
  3. FC AktobeFK Sarajevo0-1 (0-0)
    20:00Tsentralny StadiumAktobe
  4. FK LiepajaVíkingur1-1 (0-1)
    18:00Daugava LiepajaLiepaja
  5. FCB MagpiesDerry City2-0 (0-0)
    18:00Europa Point StadiumGibraltar
  6. NK BravoConnah’s Quay Nomads0-1 (0-0)
    18:00Športni park ŠiškaLjubljana
  7. FC NoahKF Shkëndija2-0 (0-0)
    20:00Abovyan StadiumAbovyan
  8. Kalev TallinnFC Urartu1-2 (1-1)
    19:30Stadion KadriorgTallinn
  9. Atlètic Club d’EscaldesF91 Diddeleng0-1 (0-1)
    18:30Estadi NacionalAndorra la Vella
  10. FlorianaTre Penne3-1 (0-0)
    19:00Tony Bezzina StadiumPaola
  11. Torpedo-BelAZMilsami2-4 (1-2)
    19:00Kiraly SportcentreSzombathely
  12. Torpedo KutaisiKF Tirana1-1 (1-0)
    21:00Ramaz Shengelia StadiumKutaisi
  13. FC UNA StrassenKuPS0-0 (0-0)
    19:00Stade MunicipalDifferdange
  14. VPSZalgiris Vilnius1-2 (0-1)
    20:00Lemonsoft StadiumVaasa
  15. Caernarfon TownCrusaders2-0 (2-0)
    18:30NantporthBangor
  16. Bala TownPaide Linnameeskond1-2 (0-0)
    19:00Park HallOswestry
  17. PartizaniMarsaxlokk1-1 (1-1)
    20:00Air Albania StadiumTirana
  18. TikveshBreiðablik3-2 (0-2)
    20:30National Arena Tose ProeskiSkopje
  19. La FioritaFC Isloch0-1 (0-1)
    20:45San Marino StadiumSerravalle
  20. ShelbourneSaint Joseph’s FC2-1 (1-1)
    19:45Tolka ParkDublin
  21. MornarDinamo Tbilisi2-1 (2-0)
    20:45DG ArenaPodgorica
  22. ValurVllaznia2-2 (1-1)
    19:00OrigovöllurinnReykjavík
  23. StjarnanLinfield2-0 (1-0)
    19:00Samsung völlurinnGarðabær

2024-07-17 Kvalomgång 1

  1. B36 TórshavnAuda Riga0-1 (0-0)
    18:00TórsvøllurTórshavn
  2. CrusadersCaernarfon Town3-1 (0-1, 3-1) 7-8p
    19:45Seaview StadiumBelfast

2024-07-18 Kvalomgång 1

  1. FC UrartuKalev Tallinn2-0 (1-0)
    19:00Urartu StadiumJerevan
  2. KuPSFC UNA Strassen5-0 (2-0)
    18:00Väre AreenaKuopio
  3. Inter Club d’EscaldesVelez Mostar5-1 (2-0)
    18:00Estadi NacionalAndorra la Vella
  4. MilsamiTorpedo-BelAZ0-0 (0-0)
    19:00CSR OrheiOrhei
  5. FCI Levadia TallinnFA Siauliai0-0 (0-0)
    19:00A. Le Coq ArenaTallinn
  6. Saint Joseph’s FCShelbourne1-1 (1-1)
    18:00Europa Point StadiumGibraltar
  7. Zalgiris VilniusVPS1-0 (1-0)
    19:00LFF StadiumVilnius
  8. Paide LinnameeskondBala Town1-1 (0-1, 0-1) e förl
    19:30Pärnu RannastaadionPärnu
  9. F91 DiddelengAtlètic Club d’Escaldes2-0 (0-0)
    19:00Stade Jos NosbaumDudelange
  10. MarsaxlokkPartizani1-2 (0-0)
    19:00Centenary StadiumTa’ Qali
  11. Dinamo TbilisiMornar1-1 (1-0)
    21:00Mikheil Meskhi StadiumTbilisi
  12. FC IslochLa Fiorita0-1 (0-0, 0-1) 2-4p
    19:30Városi StadionMezokövesd
  13. Connah’s Quay NomadsNK Bravo0-2 (0-0, 0-1) e förl
    18:30NantporthBangor
  14. KF TiranaTorpedo Kutaisi0-1 (0-1)
    20:00Elbasan ArenaElbasan
  15. VíkingurFK Liepaja2-0 (2-0)
    19:00Djúpumýra StadiumKlaksvík
  16. KF ShkëndijaFC Noah1-2 (0-1)
    20:00National Arena Tose ProeskiSkopje
  17. VllazniaValur0-4 (0-3)
    20:30Loro BoriciShkodër
  18. Tre PenneFloriana1-1 (0-0)
    20:45San Marino StadiumSerravalle
  19. Derry CityFCB Magpies2-1 (1-0, 2-0) e förl
    19:45Ryan McBride Brandywell StadiumLondonderry
  20. LinfieldStjarnan3-2 (1-0)
    19:45Windsor ParkBelfast
  21. BuducnostMalisheva3-0 (1-0)
    21:00Stadion Pod GoricomPodgorica
  22. FK SarajevoFC Aktobe2-3 (0-1, 1-2) 4-3p
    21:00Asim Ferhatovic HaseSarajevo
  23. BreiðablikTikvesh3-1 (1-1)
    19:15KopavogsvollurKópavogur

2024-07-23 Kvalomgång 2

  1. BallkaniHamrun Spartans
    18:00Zahir Pajaziti StadiumPodujevë
  2. FC Differdange 03FC Ordabasy
    19:00Stade du ThillenbergDifferdange
  3. VirtusFC Flora
    21:00San Marino StadiumSerravalle

2024-07-24 Kvalomgång 2

  1. FK StrugaFC Pyunik
    17:00Biljanini IzvoriOhrid
  2. Riga FCSlask Wroclaw
    19:00Stadionas SkontoRiga
  3. Dinamo BatumiDecic
    21:00Adjarabet ArenaBatumi
  4. AEKInter Club d’Escaldes
    21:00OPAP ArenaAten
  5. CliftonvilleAuda Riga
    19:45SolitudeBelfast

2024-07-25 Kvalomgång 2

  1. KuPSTromsø IL
    18:00Väre AreenaKuopio
  2. Zira FKDAC Dunajská Streda
    19:30Zira StadiumBaku
  3. Sumqayit FKMOL Fehérvár FC
    20:00Kapital Bank ArenaSumqayit
  4. IlvesAustria Wien
    19:00Ratinan StadionTammerfors
  5. FCB MagpiesFC Köpenhamn
    18:00Europa Point StadiumGibraltar
  6. Zalgiris VilniusPafos FC
    19:00LFF StadiumVilnius
  7. FK Mladá BoleslavFK TransINVEST
    18:00Lokotrans ArénaMladá Boleslav
  8. FC NoahSliema Wanderers
    20:00Abovyan StadiumAbovyan
  9. FC Iberia 1999Partizani
    20:00Mikheil Meskhi StadiumTbilisi
  10. MilsamiFC Astana
    19:00CSR OrheiOrhei
  11. Go Ahead EaglesSK Brann
    18:30De AdelaarshorstDeventer
  12. Omonia NicosiaTorpedo Kutaisi
    19:30GSP StadiumNicosia
  13. ZimbruFC Ararat-Armenia
    19:45Stadionul ZimbruChisinau
  14. Olimpija LjubljanaPolissya Zhytomyr
    19:00Stadion StožiceLjubljana
  15. SC Dnipro-1Puskás Akadémia FC
    19:00Košická futbalová arénaKošice
  16. Djurgårdens IFProgrès Niederkorn
    19:00Tele2 ArenaStockholm
  17. F91 DiddelengBK Häcken
    19:00Stade Jos NosbaumDudelange
  18. Hapoel Beer ShevaCherno More Varna
    20:00Gradski Lovech StadiumLovech
  19. FlorianaVitória Guimarães
    19:00Centenary StadiumTa’ Qali
  20. Baník OstravaFC Urartu
    19:00Mestský stadionOstrava
  21. FC ZürichShelbourne
    19:00LetzigrundZürich
  22. BröndbyLlapi
    19:00Brøndby StadionBrøndby
  23. Paksi FCAEK Larnaca
    19:00Paksi FC StadiumPaks
  24. Maccabi HaifaSabah FK
    19:15Várkert SportpályaKisvárda
  25. CSKA 1948 SofiaBuducnost
    20:30Bistritsa StadiumBistritsa
  26. CFR 1907 ClujNeman Grodno
    20:30Stadionul Dr. Constantin RadulescuCluj-Napoca
  27. Istanbul BasaksehirLa Fiorita
    20:45Basaksehir Fatih Terim StadyumuIstanbul
  28. NK OsijekFCI Levadia Tallinn
    20:00Opus ArenaOsijek
  29. KAA GentVíkingur
    20:00Planet Group ArenaGent
  30. StjarnanPaide Linnameeskond
    18:00Samsung völlurinnGarðabær
  31. FC Sankt GallenFC Tobol
    20:00KybunparkSankt Gallen
  32. Radnicki KragujevacMornar
    20:00Cika Daca StadiumKragujevac
  33. NK MariborUniversitatea Craiova
    20:15Ljudski vrtMaribor
  34. Víkingur ReykjavíkEgnatia
    18:45Víkingsvöllur StadiumReykjavík
  35. ValurSt. Mirren
    18:45OrigovöllurinnReykjavík
  36. St. Patrick’s AthleticFC Vaduz
    19:45Richmond ParkDublin
  37. Legia WarszawaCaernarfon Town
    20:45Wojska PolskiegoWarszawa
  38. Hajduk SplitHB
    21:00Stadion PoljudSplit
  39. HSK ZrinjskiNK Bravo
    21:00Bijeli Brijeg StadiumMostar
  40. FK SarajevoSpartak Trnava
    21:00Asim Ferhatovic HaseSarajevo
  41. BreiðablikDrita
    19:15KopavogsvollurKópavogur

2024-07-30 Kvalomgång 2

  1. DritaBreiðablik
    17:00Gjilan City StadiumGjilan
  2. FC PyunikFK Struga
    20:00Republican StadiumJerevan
  3. Hamrun SpartansBallkani
    18:45Tony Bezzina StadiumPaola
  4. MornarRadnicki Kragujevac
    20:45DG ArenaPodgorica
  5. EgnatiaVíkingur Reykjavík
    21:00Elbasan ArenaElbasan
  6. DecicDinamo Batumi
    21:00Stadion Pod GoricomPodgorica

2024-07-31 Kvalomgång 2

  1. MOL Fehérvár FCSumqayit FK
    19:00MOL Aréna SóstóSzékesfehérvár
  2. BK HäckenF91 Diddeleng
    19:00Bravida ArenaGöteborg
  3. Auda RigaCliftonville
    20:00Stadionas SkontoRiga
  4. Austria WienIlves
    20:30Generali ArenaWien
  5. Spartak TrnavaFK Sarajevo
    20:30Štadión Antona Malatinského City ArenaTrnava

2024-08-01 Kvalomgång 2

  1. FC FloraVirtus
    00:00A. Le Coq ArenaTallinn
  2. FCI Levadia TallinnNK Osijek
    00:00A. Le Coq ArenaTallinn
  3. FC AstanaMilsami
    19:00Astana ArenaAstana
  4. FC OrdabasyFC Differdange 03
    20:00Kazhimukana MunaytpasovaShymkent
  5. FC UrartuBaník Ostrava
    19:00Urartu StadiumJerevan
  6. LlapiBröndby
    17:00Zahir Pajaziti StadiumPodujevë
  7. FC Ararat-ArmeniaZimbru
    19:00Yerevan Football Academy StadiumJerevan
  8. NK BravoHSK Zrinjski
    17:30Športni park ŠiškaLjubljana
  9. Pafos FCZalgiris Vilnius
    19:00Alphamega StadiumKolossi
  10. FC TobolFC Sankt Gallen
    21:00TsentralnyKustanai
  11. FK TransINVESTFK Mladá Boleslav
    19:00Širvintu futbolo stadionasŠirvintos
  12. Sabah FKMaccabi Haifa
    20:00Bank Respublika ArenaMasazir
  13. AEK LarnacaPaksi FC
    19:00AEK ArenaLarnaca
  14. Inter Club d’EscaldesAEK
    18:30Estadi NacionalAndorra la Vella
  15. Paide LinnameeskondStjarnan
    19:30Pärnu RannastaadionPärnu
  16. SK BrannGo Ahead Eagles
    19:00Brann StadionBergen
  17. Torpedo KutaisiOmonia Nicosia
    21:00Ramaz Shengelia StadiumKutaisi
  18. Polissya ZhytomyrOlimpija Ljubljana
    19:00Stadion MiejskiGliwice
  19. Tromsø ILKuPS
    19:00Romssa ArenaTromsø
  20. Universitatea CraiovaNK Maribor
    20:00Stadionul Ion OblemencoCraiova
  21. FC KöpenhamnFCB Magpies
    19:00ParkenKöpenhamn
  22. Progrès NiederkornDjurgårdens IF
    19:00Stade MunicipalDifferdange
  23. Sliema WanderersFC Noah
    19:00Guze Fava GroundSliema
  24. FC VaduzSt. Patrick’s Athletic
    19:30Rheinpark StadionVaduz
  25. Cherno More VarnaHapoel Beer Sheva
    20:30Huvepharma ArenaRazgrad
  26. VíkingurKAA Gent
    18:45Djúpumýra StadiumKlaksvík
  27. PartizaniFC Iberia 1999
    20:00Air Albania StadiumTirana
  28. DAC Dunajská StredaZira FK
    20:30MOL ArénaDunajská Streda
  29. Slask WroclawRiga FC
    20:30Tarczynski Arena WroclawWroclaw
  30. St. MirrenValur
    19:45The SMISA StadiumPaisley
  31. La FioritaIstanbul Basaksehir
    20:45San Marino StadiumSerravalle
  32. Caernarfon TownLegia Warszawa
    19:45NantporthBangor
  33. ShelbourneFC Zürich
    19:45Tolka ParkDublin
  34. BuducnostCSKA 1948 Sofia
    21:00Stadion Pod GoricomPodgorica
  35. Puskás Akadémia FCSC Dnipro-1
    21:00Pancho ArenaFelcsút
  36. HBHajduk Split
    20:00TórsvøllurTórshavn
  37. Neman GrodnoCFR 1907 Cluj
    21:00Szonyi úti StadionBudapest
  38. Vitória GuimarãesFloriana
    20:15Estádio D. Afonso HenriquesGuimarães

2024-08-08 Kvalomgång 3

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00
  19. 00:00
  20. 00:00
  21. 00:00
  22. 00:00
  23. 00:00
  24. 00:00
  25. 00:00
  26. 00:00
  27. 00:00
  28. 00:00
  29. 00:00
  30. 00:00

2024-08-15 Kvalomgång 3

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00
  19. 00:00
  20. 00:00
  21. 00:00
  22. 00:00
  23. 00:00
  24. 00:00
  25. 00:00
  26. 00:00
  27. 00:00
  28. 00:00
  29. 00:00
  30. 00:00

2024-08-22 Play-off

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00
  19. 00:00
  20. 00:00
  21. 00:00
  22. 00:00
  23. 00:00
  24. 00:00

2024-08-29 Play-off

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00
  19. 00:00
  20. 00:00
  21. 00:00
  22. 00:00
  23. 00:00
  24. 00:00

2024-10-03 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2024-10-24 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2024-11-07 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2024-11-28 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2024-12-12 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2024-12-19 Gruppspel

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00
  9. 00:00
  10. 00:00
  11. 00:00
  12. 00:00
  13. 00:00
  14. 00:00
  15. 00:00
  16. 00:00
  17. 00:00
  18. 00:00

2025-02-13 Knockout-playoffs

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00

2025-02-20 Knockout-playoffs

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00

2025-03-06 Åttondelsfinal

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00

2025-03-13 Åttondelsfinal

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00
  5. 00:00
  6. 00:00
  7. 00:00
  8. 00:00

2025-04-10 Kvartsfinal

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00

2025-04-17 Kvartsfinal

  1. 00:00
  2. 00:00
  3. 00:00
  4. 00:00

2025-05-01 Semifinal

  1. 00:00
  2. 00:00

2025-05-08 Semifinal

  1. 00:00
  2. 00:00

2025-05-28 Final

  1. 21:00Tarczynski Arena WroclawWroclaw

Lämna en kommentar