Spelschema SSL Dam 2022/2023

Tabell SSL Dam 2022/2023

Spelschema SSL Dam

2022-09-17 Seriespel

  1. Endre IFMalmö FBC6-5 (1-1, 3-3, 2-1)
    13:00Visby
  2. IK Sirius FBCKarlstad IBF3-4 (0-2, 2-0, 1-2)
    13:00Uppsala
  3. Västerås Rönnby IBKIBK Lund Elit6-3 (1-0, 2-1, 3-2)
    13:00Västerås
  4. Åkersberga IBFTäby FC IBK0-9 (0-5, 0-3, 0-1)
    14:00Åkersberga
  5. Warberg ICFBC Kalmarsund6-8 (1-0, 2-4, 3-4)
    15:00Varberg
  6. IBF FalunPixbo Wallenstam IBK2-7 (1-0, 0-2, 1-5)
    15:30Falun

2022-09-18 Seriespel

  1. Nacka Wallenstam IBKThorengruppen IBK4-14 (1-4, 2-5, 1-5)
    16:00Nacka

2022-09-24 Seriespel

  1. Karlstad IBFEndre IF2-6 (0-1, 2-4, 0-1)
    13:00Karlstad
  2. FBC KalmarsundNacka IBK9-7 (1-2, 2-3, 6-2)
    15:00Kalmar
  3. Malmö FBCIK Sirius FBC6-5 (3-2, 1-0, 1-3, 1-0)
    15:00Malmö
  4. IBK Lund ElitWarberg IC3-2 (0-1, 1-1, 1-0, 1-0)
    16:00Lund

2022-09-25 Seriespel

  1. Thorengruppen IBKIBF Falun6-2 (2-1, 3-1, 1-0)
    13:00Umeå
  2. Pixbo Wallenstam IBKÅkersberga IBF7-4 (3-2, 3-0, 1-2)
    14:00Mölnlycke
  3. Täby FC IBKVästerås Rönnby IBK3-4 (1-1, 0-2, 2-0, 0-1)
    15:30Täby

2022-09-28 Seriespel

  1. IBK Lund ElitMalmö FBC2-3 (1-1, 1-0, 0-1, 0-1)
    19:30Lund

2022-09-30 Seriespel

  1. IBF FalunKarlstad IBF8-5 (3-0, 3-3, 2-2)
    18:30Falun
  2. Thorengruppen IBKTäby FC IBK14-0 (4-0, 3-0, 7-0)
    18:30Umeå
  3. Endre IFFBC Kalmarsund5-6 (1-0, 1-3, 3-3)
    19:00Visby
  4. Warberg ICPixbo Wallenstam IBK4-7 (2-2, 0-5, 2-0)
    19:00Varberg
  5. Västerås Rönnby IBKIK Sirius FBC13-2 (5-1, 2-1, 6-0)
    19:30Västerås
  6. Nacka IBKÅkersberga IBF5-3 (3-0, 0-2, 2-1)
    19:30Nacka

2022-10-02 Seriespel

  1. Endre IFIBF Falun3-5 (1-2, 1-1, 1-2)
    12:30Visby
  2. FBC KalmarsundPixbo Wallenstam IBK1-7 (0-2, 0-4, 1-1)
    13:00Kalmar
  3. Karlstad IBFThorengruppen IBK4-11 (1-2, 0-5, 3-4)
    13:00Karlstad
  4. Malmö FBCWarberg IC7-5 (2-2, 0-1, 5-2)
    15:00Malmö
  5. Åkersberga IBFVästerås Rönnby IBK4-9 (2-2, 1-4, 1-3)
    15:00Åkersberga
  6. Täby FC IBKIBK Lund Elit2-5 (1-1, 1-2, 0-2)
    15:30Täby
  7. IK Sirius FBCNacka IBK0-1 (0-0, 0-0, 0-1)
    16:30Uppsala

2022-10-08 Seriespel

  1. Pixbo Wallenstam IBKEndre IF8-5 (2-1, 3-2, 3-2)
    12:00Mölnlycke
  2. Karlstad IBFNacka IBK4-5 (1-3, 2-1, 1-1)
    13:00Karlstad
  3. FBC KalmarsundÅkersberga IBF4-3 (2-1, 0-2, 2-0)
    15:00Kalmar
  4. Warberg ICTäby FC IBK4-2 (1-0, 1-1, 2-1)
    15:00Varberg
  5. Malmö FBCIBF Falun6-5 (4-0, 2-3, 0-2)
    16:00Malmö
  6. IBK Lund ElitIK Sirius FBC2-5 (1-3, 1-0, 0-2)
    16:15Lund

2022-10-09 Seriespel

  1. Thorengruppen IBKVästerås Rönnby IBK5-2 (2-1, 2-1, 1-0)
    16:00Umeå

2022-10-15 Seriespel

  1. IBF FalunFBC Kalmarsund9-4 (2-1, 1-3, 6-0)
    13:00Falun
  2. Åkersberga IBFMalmö FBC7-4 (1-2, 3-2, 3-0)
    14:00Åkersberga
  3. Västerås Rönnby IBKWarberg IC9-5 (3-0, 3-0, 3-5)
    15:30Västerås
  4. Thorengruppen IBKEndre IF11-2 (2-1, 4-1, 5-0)
    18:00Umeå

2022-10-16 Seriespel

  1. Nacka IBKIBK Lund Elit1-3 (0-1, 1-1, 0-1)
    13:00Nacka
  2. Täby FC IBKKarlstad IBF7-6 (2-2, 3-2, 2-2)
    15:30Täby
  3. IK Sirius FBCPixbo Wallenstam IBK7-8 (2-0, 3-4, 2-3, 0-1)
    16:30Uppsala

2022-10-22 Seriespel

  1. Pixbo Wallenstam IBKVästerås Rönnby IBK8-7 (5-1, 2-1, 1-5)
    15:00Mölnlycke
  2. Thorengruppen IBKIK Sirius FBC14-1 (5-0, 6-0, 3-1)
    15:00Umeå
  3. Warberg ICKarlstad IBF3-5 (0-1, 2-2, 1-2)
    15:00Varberg
  4. Endre IFÅkersberga IBF11-4 (2-3, 5-1, 4-0)
    18:30Visby

2022-10-23 Seriespel

  1. IBF FalunNacka IBK5-3 (1-1, 2-1, 2-1)
    14:30Falun
  2. Malmö FBCTäby FC IBK5-6 (1-1, 0-3, 4-2)
    15:00Malmö
  3. FBC KalmarsundIBK Lund Elit6-5 (2-3, 2-1, 1-1, 1-0)
    15:00Kalmar

2022-11-05 Seriespel

  1. Karlstad IBFMalmö FBC1-5 (0-0, 0-2, 1-3)
    13:00Karlstad
  2. Åkersberga IBFWarberg IC4-3 (2-1, 2-2, 0-0)
    15:00Åkersberga
  3. Täby FC IBKPixbo Wallenstam IBK5-7 (1-3, 2-0, 2-4)
    15:30Täby
  4. Västerås Rönnby IBKIBF Falun12-3 (4-1, 4-2, 4-0)
    16:00Västerås

2022-11-06 Seriespel

  1. Nacka IBKEndre IF5-6 (1-1, 1-2, 3-2, 0-0, 0-1)
    15:00Nacka
  2. IBK Lund ElitThorengruppen IBK3-4 (2-1, 1-1, 0-2)
    15:00Lund
  3. IK Sirius FBCFBC Kalmarsund6-3 (2-2, 3-1, 1-0)
    16:30Uppsala

2022-11-19 Seriespel

  1. Malmö FBCVästerås Rönnby IBK9-3 (1-1, 1-1, 7-1)
    13:00Malmö
  2. FBC KalmarsundKarlstad IBF2-4 (1-1, 0-2, 1-1)
    15:30Kalmar
  3. IBF FalunTäby FC IBK8-5 (4-1, 1-1, 3-3)
    16:00Falun

2022-11-20 Seriespel

  1. Endre IFIK Sirius FBC4-2 (1-0, 0-1, 3-1)
    12:30Visby
  2. IBK Lund ElitÅkersberga IBF4-3 (1-0, 1-0, 1-3, 1-0)
    15:00Lund
  3. Warberg ICNacka IBK6-3 (1-1, 1-2, 4-0)
    16:00Varberg
  4. Thorengruppen IBKPixbo Wallenstam IBK6-5 (2-1, 3-2, 1-2)
    16:00Umeå

2022-11-23 Seriespel

  1. Täby FC IBKNacka IBK6-3 (2-0, 1-2, 3-1)
    19:00Täby
  2. Malmö FBCFBC Kalmarsund5-6 (1-3, 0-1, 4-2)
    19:15Malmö

2022-11-25 Seriespel

  1. IK Sirius FBCIBF Falun5-7 (1-3, 1-1, 3-3)
    18:30Uppsala
  2. Endre IFWarberg IC2-6 (0-2, 1-2, 1-2)
    19:00Visby
  3. Pixbo Wallenstam IBKIBK Lund Elit5-2 (2-0, 2-1, 1-1)
    19:00Mölnlycke
  4. Karlstad IBFVästerås Rönnby IBK6-4 (3-0, 2-1, 1-3)
    19:00Karlstad
  5. Åkersberga IBFThorengruppen IBK3-7 (0-1, 2-2, 1-4)
    19:00Åkersberga

2022-11-26 Seriespel

  1. FBC KalmarsundTäby FC IBK3-7 (1-2, 2-1, 0-4)
    15:00Kalmar

2022-11-27 Seriespel

  1. IBK Lund ElitKarlstad IBF3-2 (0-0, 0-2, 3-0)
    13:00Lund
  2. Västerås Rönnby IBKEndre IF12-3 (4-0, 6-1, 2-2)
    13:00Västerås
  3. Thorengruppen IBKMalmö FBC15-6 (2-1, 6-2, 7-3)
    14:00Umeå
  4. Nacka IBKPixbo Wallenstam IBK5-8 (1-3, 3-3, 1-2)
    15:00Nacka
  5. Warberg ICIK Sirius FBC7-5 (2-2, 3-2, 2-1)
    16:00Varberg
  6. IBF FalunÅkersberga IBF6-5 (3-1, 2-1, 0-3, 0-0, 1-0)
    18:00Falun

2022-12-02 Seriespel

  1. IK Sirius FBCTäby FC IBK3-10 (0-2, 2-6, 1-2)
    18:30Uppsala

2022-12-03 Seriespel

  1. Karlstad IBFÅkersberga IBF4-10 (2-4, 0-4, 2-2)
    13:00Karlstad
  2. Thorengruppen IBKFBC Kalmarsund10-2 (3-0, 5-0, 2-2)
    14:00Umeå
  3. Malmö FBCPixbo Wallenstam IBK4-10 (2-1, 1-6, 1-3)
    15:00Malmö
  4. Västerås Rönnby IBKNacka IBK6-3 (1-1, 2-2, 3-0)
    15:30Västerås

2022-12-04 Seriespel

  1. Endre IFIBK Lund Elit6-2 (1-0, 3-0, 2-2)
    12:30Visby
  2. IBF FalunWarberg IC5-1 (3-0, 1-0, 1-1)
    18:00Falun

2022-12-09 Seriespel

  1. Åkersberga IBFIK Sirius FBC5-4 (2-0, 1-1, 2-3)
    19:30Åkersberga

2022-12-10 Seriespel

  1. FBC KalmarsundVästerås Rönnby IBK3-10 (2-3, 1-4, 0-3)
    15:00Kalmar
  2. Pixbo Wallenstam IBKKarlstad IBF7-3 (1-0, 1-1, 5-2)
    15:00Mölnlycke
  3. IBK Lund ElitIBF Falun4-3 (2-1, 1-2, 0-0, 1-0)
    16:00Lund

2022-12-11 Seriespel

  1. Nacka IBKMalmö FBC1-7 (1-1, 0-2, 0-4)
    12:00Nacka
  2. Warberg ICThorengruppen IBK4-10 (1-3, 0-3, 3-4)
    13:00Varberg
  3. Täby FC IBKEndre IF3-10 (0-4, 2-1, 1-5)
    15:30Täby

2022-12-17 Seriespel

  1. Thorengruppen IBKNacka IBK7-0 (3-0, 1-0, 3-0)
    13:00Umeå
  2. Pixbo Wallenstam IBKIBF Falun10-6 (3-3, 4-2, 3-1)
    13:00Mölnlycke
  3. Karlstad IBFIK Sirius FBC13-6 (1-1, 6-3, 6-2)
    13:00Karlstad
  4. Täby FC IBKÅkersberga IBF6-5 (2-1, 2-3, 2-1)
    15:30Täby
  5. IBK Lund ElitVästerås Rönnby IBK2-3 (0-0, 0-2, 2-1)
    16:00Lund

2022-12-18 Seriespel

  1. Malmö FBCEndre IF3-8 (0-3, 0-2, 3-3)
    12:00Malmö
  2. FBC KalmarsundWarberg IC5-6 (2-1, 1-2, 2-3)
    15:00Kalmar

2022-12-20 Seriespel

  1. IBF FalunThorengruppen IBK3-8 (0-2, 2-2, 1-4)
    18:30Falun

2023-01-07 Seriespel

  1. Åkersberga IBFPixbo Wallenstam IBK3-5 (1-2, 1-2, 1-1)
    15:00Åkersberga
  2. Västerås Rönnby IBKTäby FC IBK8-4 (2-2, 1-0, 5-2)
    15:30Västerås
  3. Nacka IBKFBC Kalmarsund5-6 (4-2, 1-2, 0-2)
    16:00Nacka

2023-01-08 Seriespel

  1. Endre IFKarlstad IBF6-5 (3-1, 2-2, 0-2, 1-0)
    12:30Visby
  2. IK Sirius FBCMalmö FBC1-8 (1-4, 0-2, 0-2)
    13:30Uppsala
  3. Warberg ICIBK Lund Elit4-3 (2-1, 2-1, 0-1)
    16:00Varberg

2023-01-11 Seriespel

  1. Malmö FBCIBK Lund Elit5-2 (1-1, 2-1, 2-0)
    19:00Malmö

2023-01-12 Seriespel

  1. IK Sirius FBCVästerås Rönnby IBK4-6 (0-2, 2-2, 2-2)
    18:30Uppsala
  2. Täby FC IBKThorengruppen IBK3-8 (1-2, 1-3, 1-3)
    19:00Täby

2023-01-13 Seriespel

  1. FBC KalmarsundEndre IF5-0 (0-0, 2-0, 3-0)
    18:30Kalmar
  2. Pixbo Wallenstam IBKWarberg IC12-2 (2-0, 0-0, 10-2)
    19:00Mölnlycke
  3. Karlstad IBFIBF Falun7-8 (0-3, 3-3, 4-1, 0-0, 0-1)
    19:00Karlstad
  4. Åkersberga IBFNacka IBK7-1 (2-0, 2-1, 3-0)
    19:30Åkersberga

2023-01-15 Seriespel

  1. IBF FalunEndre IF5-3 (3-1, 1-2, 1-0)
    13:00Falun
  2. Thorengruppen IBKKarlstad IBF9-4 (3-1, 1-1, 5-2)
    13:00Umeå
  3. Nacka IBKIK Sirius FBC4-3 (0-2, 2-1, 2-0)
    15:00Nacka
  4. Västerås Rönnby IBKÅkersberga IBF8-3 (3-2, 2-0, 3-1)
    16:00Västerås
  5. Warberg ICMalmö FBC5-1 (2-0, 2-0, 1-1)
    16:00Varberg
  6. IBK Lund ElitTäby FC IBK6-4 (1-3, 2-1, 3-0)
    16:00Lund
  7. Pixbo Wallenstam IBKFBC Kalmarsund6-3 (1-1, 3-1, 2-1)
    17:00Mölnlycke

2023-01-21 Seriespel

  1. IK Sirius FBCIBK Lund Elit3-5 (0-2, 0-2, 3-1)
    13:00Uppsala
  2. Västerås Rönnby IBKThorengruppen IBK5-10 (1-3, 0-4, 4-3)
    13:00Västerås
  3. Åkersberga IBFFBC Kalmarsund6-5 (3-0, 2-2, 1-3)
    14:00Åkersberga
  4. Nacka IBKKarlstad IBF3-4 (2-0, 1-1, 0-2, 0-1)
    16:00Nacka
  5. IBF FalunMalmö FBC2-0 (0-0, 0-0, 2-0)
    16:00Falun

2023-01-22 Seriespel

  1. Endre IFPixbo Wallenstam IBK1-2 (0-0, 0-2, 1-0)
    12:30Visby
  2. Täby FC IBKWarberg IC10-3 (2-1, 5-2, 3-0)
    15:30Täby

2023-01-28 Seriespel

  1. Karlstad IBFTäby FC IBK5-9 (0-4, 3-4, 2-1)
    13:00Karlstad
  2. Malmö FBCÅkersberga IBF4-5 (0-2, 2-2, 2-0, 0-1)
    15:00Malmö
  3. FBC KalmarsundIBF Falun7-4 (1-1, 3-2, 3-1)
    15:30Kalmar
  4. IBK Lund ElitNacka IBK5-6 (0-2, 1-2, 4-1, 0-0, 0-1)
    16:15Lund
  5. Pixbo Wallenstam IBKIK Sirius FBC9-5 (2-1, 2-3, 5-1)
    17:00Mölnlycke

2023-01-29 Seriespel

  1. Warberg ICVästerås Rönnby IBK3-10 (1-4, 1-3, 1-3)
    16:00Varberg

2023-02-11 Seriespel

  1. Västerås Rönnby IBKPixbo Wallenstam IBK2-4 (0-3, 2-0, 0-1)
    13:00Västerås
  2. IK Sirius FBCThorengruppen IBK1-6 (1-2, 0-1, 0-3)
    13:00Uppsala
  3. Karlstad IBFWarberg IC7-5 (2-1, 3-3, 2-1)
    13:00Karlstad
  4. Åkersberga IBFEndre IF4-3 (1-1, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)
    14:00Åkersberga
  5. IBK Lund ElitFBC Kalmarsund4-2 (2-1, 1-1, 1-0)
    16:00Lund
  6. Nacka IBKIBF Falun1-7 (0-1, 0-5, 1-1)
    16:00Nacka

2023-02-12 Seriespel

  1. Endre IFThorengruppen IBK3-9 (1-4, 0-4, 2-1)
    12:30Visby
  2. Täby FC IBKMalmö FBC5-1 (2-0, 3-1, 0-0)
    15:30Täby

2023-02-18 Seriespel

  1. Pixbo Wallenstam IBKTäby FC IBK4-7 (2-2, 1-2, 1-3)
    15:00Mölnlycke
  2. Malmö FBCKarlstad IBF6-3 (1-1, 3-1, 2-1)
    15:00Malmö
  3. Warberg ICÅkersberga IBF2-1 (0-0, 1-1, 0-0, 0-0, 1-0)
    15:00Varberg
  4. IBF FalunVästerås Rönnby IBK2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
    16:00Falun
  5. Thorengruppen IBKIBK Lund Elit4-1 (2-0, 0-0, 2-1)
    17:00Umeå

2023-02-19 Seriespel

  1. Endre IFNacka IBK5-4 (2-2, 1-0, 1-2, 0-0, 1-0)
    12:30Visby
  2. FBC KalmarsundIK Sirius FBC7-0 (3-0, 0-0, 4-0)
    15:00Kalmar

2023-02-24 Seriespel

  1. Pixbo Wallenstam IBKThorengruppen IBK2-1 (0-0, 1-1, 1-0)
    18:30Mölnlycke

2023-02-25 Seriespel

  1. Karlstad IBFFBC Kalmarsund5-6 (1-1, 3-2, 1-2, 0-1)
    13:00Karlstad
  2. IK Sirius FBCEndre IF3-7 (1-3, 1-2, 1-2)
    13:30Uppsala
  3. Åkersberga IBFIBK Lund Elit5-4 (1-0, 2-3, 1-1, 0-0, 1-0)
    14:00Åkersberga
  4. Västerås Rönnby IBKMalmö FBC7-5 (2-1, 1-1, 4-3)
    16:00Västerås
  5. Nacka IBKWarberg IC3-4 (2-1, 1-0, 0-2, 0-0, 0-1)
    16:00Nacka

2023-02-26 Seriespel

  1. Täby FC IBKIBF Falun4-6 (3-3, 1-1, 0-2)
    15:30Täby

2023-03-01 Seriespel

  1. Nacka IBKTäby FC IBK2-6 (2-1, 0-1, 0-4)
    19:30Nacka

2023-03-03 Seriespel

  1. FBC KalmarsundMalmö FBC4-2 (1-0, 1-0, 2-2)
    18:30Kalmar
  2. Thorengruppen IBKÅkersberga IBF12-3 (4-0, 3-3, 5-0)
    18:30Umeå
  3. Warberg ICEndre IF3-9 (2-2, 0-3, 1-4)
    19:00Varberg
  4. IBF FalunIK Sirius FBC8-5 (3-1, 3-1, 2-3)
    19:00Falun
  5. IBK Lund ElitPixbo Wallenstam IBK3-8 (1-0, 2-3, 0-5)
    19:30Lund
  6. Västerås Rönnby IBKKarlstad IBF10-6 (4-0, 2-4, 4-2)
    19:30Västerås

2023-03-05 Seriespel

  1. Endre IFVästerås Rönnby IBK2-6 (1-1, 0-2, 1-3)
    12:30Visby
  2. Karlstad IBFIBK Lund Elit1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
    13:00Karlstad
  3. IK Sirius FBCWarberg IC5-3 (1-1, 2-0, 2-2)
    13:30Uppsala
  4. Åkersberga IBFIBF Falun2-5 (0-2, 1-1, 1-2)
    15:00Åkersberga
  5. Malmö FBCThorengruppen IBK4-11 (1-3, 1-3, 2-5)
    15:00Malmö
  6. Pixbo Wallenstam IBKNacka IBK7-6 (3-2, 3-2, 1-2)
    15:00Mölnlycke
  7. Täby FC IBKFBC Kalmarsund8-1 (2-1, 1-0, 5-0)
    15:30Täby

2023-03-11 Seriespel

  1. Åkersberga IBFKarlstad IBF6-8 (1-4, 0-3, 5-1)
    14:00Åkersberga
  2. FBC KalmarsundThorengruppen IBK5-6 (2-3, 1-1, 2-2)
    15:00Kalmar
  3. Pixbo Wallenstam IBKMalmö FBC12-6 (4-2, 5-2, 3-2)
    15:00Mölnlycke
  4. Warberg ICIBF Falun2-4 (1-1, 0-0, 1-3)
    16:00Varberg
  5. Nacka IBKVästerås Rönnby IBK6-2 (3-1, 1-1, 2-0)
    16:00Nacka
  6. IBK Lund ElitEndre IF2-4 (1-0, 1-2, 0-2)
    17:00Lund

2023-03-12 Seriespel

  1. Täby FC IBKIK Sirius FBC6-0 (1-0, 4-0, 1-0)
    13:30Täby

2023-03-18 Seriespel

  1. Endre IFTäby FC IBK3-4 (1-1, 2-0, 0-2, 0-1)
    14:00Visby
  2. IBF FalunIBK Lund Elit2-1 (1-1, 1-0, 0-0)
    14:00Falun
  3. Thorengruppen IBKWarberg IC8-1 (2-1, 5-0, 1-0)
    14:00Umeå
  4. IK Sirius FBCÅkersberga IBF3-4 (1-2, 1-2, 1-0)
    14:00Uppsala
  5. Västerås Rönnby IBKFBC Kalmarsund10-2 (4-1, 1-0, 5-1)
    14:00Västerås
  6. Karlstad IBFPixbo Wallenstam IBK7-13 (2-8, 1-3, 4-2)
    14:00Karlstad
  7. Malmö FBCNacka IBK3-2 (0-0, 0-2, 3-0)
    14:00Malmö

2023-03-23 Slutspel – Kvartsfinal

  1. IBF FalunTäby FC IBK7-6 (0-3, 3-0, 3-3, 0-0, 1-0)
    18:30Falun
  2. Västerås Rönnby IBKEndre IF7-3 (4-2, 0-0, 3-1)
    19:30Västerås

2023-03-24 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Thorengruppen IBKMalmö FBC14-2 (2-0, 6-2, 6-0)
    18:30Umeå
  2. Pixbo Wallenstam IBKFBC Kalmarsund6-4 (2-1, 3-1, 1-2)
    19:15Mölnlycke

2023-03-25 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Endre IFVästerås Rönnby IBK4-2 (1-0, 1-0, 2-2)
    13:00Visby
  2. Täby FC IBKIBF Falun1-3 (0-2, 0-0, 1-1)
    15:30Täby

2023-03-26 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Malmö FBCThorengruppen IBK5-6 (1-0, 2-3, 2-3)
    14:00Malmö
  2. FBC KalmarsundPixbo Wallenstam IBK3-7 (2-1, 1-1, 0-5)
    16:00Kalmar

2023-03-27 Slutspel – Kvartsfinal

  1. IBF FalunTäby FC IBK3-5 (1-0, 1-3, 1-2)
    18:30Falun
  2. Västerås Rönnby IBKEndre IF6-5 (1-1, 3-1, 2-3)
    19:30Västerås

2023-03-28 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Thorengruppen IBKMalmö FBC8-1 (0-0, 5-1, 3-0)
    18:30Umeå

2023-03-29 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Pixbo Wallenstam IBKFBC Kalmarsund15-1 (4-0, 4-0, 7-1)
    19:15Mölnlycke

2023-03-30 Slutspel – Kvartsfinal

  1. Täby FC IBKIBF Falun5-4 (1-2, 1-0, 3-2)
    19:00Täby
  2. Endre IFVästerås Rönnby IBK2-5 (0-2, 1-2, 1-1)
    19:00Visby

2023-04-01 Slutspel – Kvartsfinal

  1. IBF FalunTäby FC IBK7-2 (0-2, 4-0, 3-0)
    12:15Falun

2023-04-06 Slutspel – Semifinal

  1. Pixbo Wallenstam IBKVästerås Rönnby IBK3-4 (2-0, 0-1, 1-3)
    19:15Mölnlycke

2023-04-07 Slutspel – Semifinal

  1. Thorengruppen IBKIBF Falun10-3 (2-0, 3-1, 5-2)
    15:00Umeå

2023-04-08 Slutspel – Semifinal

  1. Västerås Rönnby IBKPixbo Wallenstam IBK3-6 (1-3, 2-3, 0-0)
    14:00Västerås

2023-04-09 Slutspel – Semifinal

  1. IBF FalunThorengruppen IBK2-6 (0-5, 1-1, 1-0)
    16:00Falun

2023-04-11 Slutspel – Semifinal

  1. Pixbo Wallenstam IBKVästerås Rönnby IBK4-1 (1-1, 2-0, 1-0)
    19:15Mölnlycke

2023-04-12 Slutspel – Semifinal

  1. Thorengruppen IBKIBF Falun10-1 (4-1, 2-0, 4-0)
    18:30Umeå

2023-04-14 Slutspel – Semifinal

  1. Västerås Rönnby IBKPixbo Wallenstam IBK1-4 (0-1, 0-1, 1-2)
    19:30Västerås

2023-04-22 Slutspel – Final

  1. Thorengruppen IBKPixbo Wallenstam IBK4-3 (1-0, 2-3, 1-0)
    12:00Stockholm

Lämna en kommentar